W ostatnich tygodniach DGT wzięła udział w liczych wystawach i konferencjach, na których mogła zaprezentować swoją ofertę skierowana do szerokiego grona odbiorców. Poniżej przedstawiamy najważniejsze z nich, chronologicznie.

1. Konferencja Naukowa "Bezpieczeństwo w portach lotniczych i morskich", 24-25 września, Dęblin
DGT, na zaproszenie Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego i Logistyki, wzięła udział w VIII Konferencji Naukowej "Bezpieczeństwo w portach lotniczych i morskich", gdzie wygłosiliśmy referat pt.: "Gwarancja bezpiecznej komunikacji głosowej w dobie cyberterroryzmu".

1.deblin


2. Wystawa i Konferencja Radiokomunikacji Profesjonalnej RADIOEXPO, 3 - 4 października 2018, Warszawa
To już piąta edycja, tego największego w Polsce, wydarzenia branży radiokomunikacyjnej. Gości konferencji zapraszaliśmy do odwiedzenia nas na niedużym stoisku, gdzie prezentowaliśmy ofertę DGT.
W części konferencyjnej, ciepło na temat naszych produktów wypowiadali się m.in. przedstawiciele Motoroli, Operatora Energa oraz Państwowej Straży Pożarnej.

2.radioexpo


3. Wschodnia Konferencja i Targi Ochrony Granice GRANICE, 24-25 października 2018, Lublin
To druga edycja wydarzenia, dającego okazję promocji wielu produktów, przeznaczonych dla służb odpowiedzialnych za ochronę naszych granic. Nasza ekspozycja wywołała zainteresowanie obecnych na targach przedstawicieli służb mundurowych.

3.GRANICE


4. Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS, 13-15 listopada 2018, Lublin
Po raz drugi, wzięliśmy udział w największym wydarzeniu branży elektroenergetycznej we wschodniej Polsce - targach Energetics. Oprócz ekspozycji ofert wystawców, organizator przygotował konferencję z udziałem ważnych reprezentantów operatorów systemów dystrybucyjnych. Podobnie jak w ubiegłym roku, mieliśmy okazję spotkać się z przedstawicielami PGE, klienta użytkującego UMAD-y naszej produkcji.

4.Energetics


5. Międzynarodowa Wystawa i Konferencja Bezpieczeństwa Granic i Bezpieczeństwa Wewnętrznego INSEC, 15-16 listopada, Warszawa
Jest to cykliczne, realizowane każdego roku, wydarzenie. Odbywa się w dwudniowej formule wystawowo-konferencyjnej, pozwalającej zaprezentować - w ramach paneli dyskusyjnych - cele, priorytety oraz osiągnięcia w procesie modernizacji służb mundurowych. To także możliwość zaprezentowania zaawansowanych technologii przeznaczonych do wykorzystania w systemie bezpieczeństwa granic i bezpieczeństwa wewnętrznego.

5.INSEC


6. Systemy Informatyczne w Energetyce SIwE, 20-23 listopada, Wisła
Jest to największa konferencja branży energetycznej. Towarzyszy jej niewielka wystawa ofert producentów. DGT miała swoje stoisko, na którym mieliśmy okazję zaprezentować swoją ofertę uczestnikom wydarzenia.

6.SIwE